BMW X3 Chiptuning un DPF atslēgšana

BMW X3 Chiptuning 2.0D X-Drive ar BMW X3 Chiptuning un DPF atslēgšanamanuālo pārnesumkārbu.

Jaudas pieaugums ir sabalansēts, individuāli pieregulēts pārprogrammējot dzinēja vadības bloku tā, lai nerastos problēmas ar transmisiju un dzinēju:

Standarts 150ZS un 330Nm
Stage1 185ZS un 390Nm

BMW X3 ar 2.0D dzinēju mierīgi spēj izturēt jaudas pieaugumu +35ZS +60Nm.
Automašīnai tika izgriezts un atslēgts DPF filtrs, kura resurss bija beidzies, bet pēc nedēļas klients atgriezās jau, lai palielinātu jaudu.

Pateicoties mūsu čipošanas kvalitātei un individuālai jaudas regulēšanai šī automašīna saņēma unikālu čipu, kuru esam pieregulējuši gan automašīnas uzvedībai, gan īpašnieka vēlmēm. Tādēļ arī jaudas pieaugums ir precīzs un stabils. Arī ar tehnisko apskati un dūmainības testu automašīnai nav nekādu problēmu, jo ir piedomāts arī pie šiem uzstādījumiem.

Tā pat kā lielākajai daļu automašīnu, arī šī BMW X3 chiptunings un DPF atslēgšana tika veikts nenoņemot dzinēja vadības bloku. Gan rūpnīcas uzstādījumu nolasīšana, gan jauno parametru ierakstīšana tika veikta caur OBD diagnostikas ligzdu. Tas ļauj izvairīties no vadības bloka sabojāšanas demontāšas, montāšas, atvēršanas, nolasīšanas vai ierakstīšanas procesā.

Comments are closed.