DPF Serviss, kvēpu filtra izņemšana un kvalitatīva atslēgšana

Diesel particulate filter (DPF)

DPF ir filtrs automašīnas izpūtējā. Tas ir radīts dīzeļa atgāzu dūmainības samazināšanai. Bez šī papildus elementa kvēpi ir novērojami tikai pēc ļoti vienmērīgas braukšanas, nekvalitatīvas degvielas vai slēpta dzinēja defekta.

Beigts kvēpu filtrs.

Pārpildīts kvēpu filtrs. Šādi izskatās kvēpu filtrs ar vismaz 80 gramiem kvēpu.

Filtrs savāc kvēpus, reģenerācijas procesā tos sadedzina, bet pāri paliek pelni. Lielākā daļa no vieglajām automašīnām uzstādītajiem DPF ir paredzēti vienreizējai lietošanai un pēc to resursa beigām vairs nav atjaunojami vai lietošanai derīgi

Kad filtra elements ir pilns ar pelniem, kuri vairs nevar sadegt, dzinēja vadības sistēma mēģina reģenerācijas procesu atkārtot daudz biežāk kā paredzēts, kas burtiski sakausē materiālu un rada plaisas kvēpu filtra kanālos. Tad var uzskatīt, ka filtrs vairs nav glābjams.

Citreiz, kad automašīnas instrumentu panelī parādās ziņojums par

Beidzies DPF resurss

Daļēji sakusis kvēpu filtrs ar plaisām un deformētu elementu.

kvēpu filtra defektu, pie vainas var būt kas cits nevis pats filtrs. Bieži iespējamas problēmas ar DPF temperatūras vai

pretspiediena mērierīcēm – devējiem, citreiz problēmas cēlonis ir kāda dzinēja komponente vai automašīnas vadītāja braukšanas stils. Īpaši bieži priekšlaicīgi paziņojumi par kvēpu filtra defektiem parādās autovadītājiem ar ļoti mierīgu un lēnu braukšanas stilu, vai arī braucot īsus pārbraucienus, kuru laikā automašīna nespēj pabeigt reģenerācijas procesu.

Pie mums ir iespējams veikt kvalitatīvu DPF atslēgšanu un remontu.

DPF simbolika

Paziņojums panelī par kvēpu filtra problēmu

Autoservisā mēs precīzi spējam diagnosticēt sīko daļiņu filtra stāvokli. Atradīsim kvēpu filtra defektus un ieteiksim risinājumus problēmu novēršanai.

Mūsu pakalpojumi:

 • DPF diagnostika

  profesionāli noteiksim kvēpu filtra mehānisko stāvokli, pretspiedienu un iespējamos problēmu cēloņus.

 • DPF attīrīšana

  ja kvēpu filtrs ir glābjams, ir iespēja mēģināt to attīrīt izmantojot

  Volkswagen Crafter kvēpu filtrs, DPF serviss, DPF atslēgšana.

  Mūsu darbs – Augstākā kvalitāte! DPF korpuss pēc izgriešanas un ievietota skaņu slāpējoša elementa. Kā redzams, veiktos darbus vizuāli faktiski nevar konstatēt.

  tam paredzētas ķīmijas apvienojumā ar piespiedu reģenerācijas metodēm.

 • DPF remonts

  Kvēpu filtra defektu novēršana un tā darbības mūža pagarināšana.

 • Kvēpu filtra izgriešana un izpūtēja sagatavošana

  Pēc mūsu darba viss izskatās kā oriģināli, vienlaikus būtiski nepalielinot dzinēja skaņu. Tas ļauj saglabāt gan komfortu, gan nepievērst uzmanību pie automobiļa pārbaudēm.

 • Pilnvērtīga un korekta DPF atslēgšana

  Katra automašīna tiek programmēta individuāli. Mēs pielāgojam tai piemērotākās kvēpu filtra darbības pārtraukšanas metodes. Katrs risinājums tiek pārbaudīts un pieregulēts katram auto individuāli, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu. Šādi tiek saglabātas dzinēja aizsardzības – drošības režīmi un pilnvērtīgas diagnostikas iespējas. Viss tiek veidots tā, lai automašīna uzvestos kā bez kvēpu filtra no rūpnīcas. Pēc mūsu darba nereti pat dīleru servisiem viss izskatās oriģināls. Pareizi atslēgt DPF filtru atkarībā no automašīnas dzinēja vadības bloka sarežģītības izmaksā 80 – 400€.

 • Dūmainības koeficienta pārbaudi un regulēšanu

  Pēc kvēpu filtra izgriešanas, vienlaikus ar programmēšanu mēs pārbaudām dūmainības koeficientu. Tas ir līdzīgi kā Tehniskajā Apskatē, lai iegūtu precīzu rezultātu un izslēgtu problēmas ar ikgadējo TA vai dūmainību ikdienas braukšanā.

 • Jaudas palielināšana

  Vienlaikus ar defektīva DPF atslēgšanu klienti bieži izvēlas arī mašīnu nočipot, lai palielinātu jaudu un iegūtu labāku degvielas ekonomiju. Chiptuningu veicam pēc DPF atslēgšanas un dzinēja darbības pārbaudes, regulēšanas, lai iegūtu vislabāko rezultātu individuāli katrai automašīnai.

 

DPF atslēgšana un chiptuning Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Chevrolet, Chrysler, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Kia, Land Rover, Lancia, Mini, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, VW u.c.

 

Ja savu auto sarakstā neizdodas atrast, sazinies ar Remap.lv, gan jau atradīsies risinājums arī retāk sastopamām automašīnām. Kontakti.