Par Remap.lv Chiptuning

Sveicināti!

Mēs esam Remap.lv Chiptuning komanda!

Ar mūsu palīdzību Jūs kvalitatīvi un droši automašīnai palielināsiet jaudu, atrisināsiet DPF, EGR, AdBlue un citu automašīnas dzinēja komponenšu darbības problēmas. Mēs veiksim Jūsu automašīnu apkopes, remontdarbus, dzinēju vadības bloku programmēšanu un pārbaudi.

 

Mūsu misija

Pats svarīgākais ir apmierināts klients, tādēļ mēs cenšamies sniegt vairāk, kā Jūs sagaidāt.

Mūsu vērtības ir:

  • aizrautība – mūsu darbs ir arī mūsu hobijs. Tādēļ katru dienu ejam uz darbu ar tādu prieku, ar kādu daudzi citi nereti gaida brīvdienas.
  • cieņa pret sevi, cieņu pret klientiem, kolēģiem un apkārtējiem, tikai tā mēs uzturam prieku par savu darbu un paliekam uzticīgi saviem sapņiem un mērķiem uzņēmuma attīstībā.
  • individuāla pieeja katram darbam. Katrs risinājums ir pielāgots ikviena klienta vajadzībām un automašīnas īpatnībām.
  • kvalitāte ikvienā darbā un darba vidē, jo kas gan ir kvalitatīvs darbs, bez atbilstošām zināšanām, instrumentiem un aparatūras.
  • atbildība par paveikto pret klientu un kolēģiem.
Viss ir iespējams pateicoties kopīgam komandas darbam, cieņai vienam pret otru un atbildībai pret padarīto. Mūsu virzītājspēks ir neatlaidība, kas palīdz attīstīties un īstenot inovatīvās idejas.

Kā viss sākās.

Mūsu darbības pirmsākumi ir 2006. gadā, kad padziļināti sākām pētīt automašīnu vadības sistēmas, to darbības principus un iespējas. Iesākumi bija vairāk kā nepieciešamība, lai atrisinātu vairākus slēptus savas automašīnas defektus ar kuriem parastie auto servisi ilgstoši nevarēja tikt galā. Bet viss attīstījās daudz nopietnāk – radās aizrautība ar automašīnām un to remonu un programmēšanu, kas šobrīd apvieno gan hobiju, gan darbu.
Tālākā darbība jau bija likumsakarīga un pirmie vērā ņemamie čiptūninga un dzinēja pārprogrammēšanas risinājumi tika veikti jau 2008.  un 2009. gadā, bet kopš tā laika apjoms, iespējas un pakalpojumu klāsts ir daudzkārtīgi audzis.

Šobrīd mūsu klientiem sniedzam augstākās kvalitātes individuālus risinājumus automašīnu uzlabošanā un remontos. Pateicoties labākajām iekārtām, programmatūrām un zināšanām, palīdzam klientiem ar visdažādākajām automašīnām un dzinējiem. Tādēļ uzņēmuma attīstība ne uz brīdi nav apstājusies, lai mēs varētu piedāvāt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes risinājumus.

 

Mūsu pakalpojumi.

Mēs piedāvājam plašu remontu un uzlabojumu klāstu automašīnām. Ir iespējams veikt gan visdažādākos dzinēja un transmisiju programmēšanas darbus, gan sarežģītus autoservisa pakalpojumus.

Mēs strādājam gan ar pašām jaunākajām, gan vecāka gada gājuma automašīnām. Varam sameklēt gan oriģinālās, gan labas kvalitātes neoriģinālās (aftermarket) rezerves daļas par izdevīgām cenām.

 

Kontakti