MĒS ESAM
REMAP CHIPTUNING KOMANDA

Mūsu mISIJA

Pats svarīgākais ir apmierināts klients, tādēļ mēs cenšamies sniegt vairāk, kā Jūs sagaidāt.

Ar mūsu palīdzību Jūs kvalitatīvi un droši automašīnai palielināsiet jaudu, atrisināsiet DPF, EGR, AdBlue un citu automašīnas dzinēja komponenšu darbības problēmas. Mēs veiksim Jūsu automašīnu apkopes, remontdarbus,  programmēšanu un pārbaudi.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu remontu un uzlabojumus automašīnām. Veicam visdažādākos dzinēja un transmisiju programmēšanas darbus, kā arī sarežģītus autoservisa pakalpojumus.

Mēs strādājam gan ar pašām jaunākajām, gan vecāka gada gājuma automašīnām. 

repair, replacement, tire-3494652.jpg

Kā viss sākās?

Mūsu darbības pirmsākumi ir pirms 2006. gadā, kad padziļināti sākām pētīt automašīnu vadības sistēmas, to darbības principus un iespējas. Iesākumi bija vairāk kā nepieciešamība, lai atrisinātu vairākus slēptus savas automašīnas defektus, ar kuriem parastie auto servisi ilgstoši nevarēja tikt galā. Tomēr viss attīstījās daudz nopietnāk – radās aizrautība ar automašīnām, to remonu un programmēšanu, kas šobrīd ir darbs uz kuru dodamies ar lielāko prieku.


Tālākā darbība jau bija likumsakarīga un pirmie vērā ņemamie čiptūninga un dzinēja pārprogrammēšanas risinājumi tika veikti jau 2008.  un 2009. gadā, bet kopš tā laika zināšanu apjoms, iespējas un pakalpojumu klāsts ir daudzkārtīgi audzis.


Šobrīd mūsu klientiem sniedzam augstākās kvalitātes individuālus risinājumus automašīnu uzlabošanā un remontos. Pateicoties labākajām iekārtām, programmatūrām un zināšanām, palīdzam klientiem ar visdažādākajām automašīnām un dzinējiem. Lai mēs varētu piedāvāt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes risinājumus, uzņēmuma attīstība ne uz brīdi nav apstājusies.

Viss ir pašu radīts

Gan dzinēja un ātrumkārbu chiptuning risinājumis, gan dažādu komponenšu programmēšana ir mūsu darbs.

Mēs izmantojam savus risinājumus, nevis iegādājamies citu kompāniju produktu.

Mēs radām programmatūras un risinājumus mūsu telpās, līdz ar to speciālists, kurš strādā ar automašīnu, arī regulē protokolu uzstādījumus, kas ļauj kvalitātes ziņā pārsniegt nozares standartus.

Padziļinātās zināšanas par vadības bloku darbību un programmatūrām mums bieži palīdz atrast dažādus defektus uz kuriem nenorāda standarta diagnostikas vai servisa meistaru pieredzes.

Zinot standarta automašīnu darbību, mēs veicam arī attālinātus regulēšanas darbus mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Mūsu vērtības:

Aizrautība – mūsu darbs ir arī mūsu hobijs. Tādēļ katru dienu ejam uz darbu ar tādu prieku, ar kādu daudzi citi nereti gaida brīvdienas.

Cieņa pret sevi, cieņu pret klientiem, kolēģiem un apkārtējiem, tikai tā mēs uzturam prieku par savu darbu un paliekam uzticīgi saviem sapņiem un mērķiem uzņēmuma attīstībā.

Individuāla pieeja katram darbam. Katrs risinājums ir pielāgots ikviena klienta vajadzībām un automašīnas īpatnībām.

Kvalitāte ikvienā darbā un darba vidē, jo kas gan ir kvalitatīvs darbs, bez atbilstošām zināšanām, instrumentiem un aparatūras.

Atbildība par paveikto pret klientu un kolēģiem.