Chiptuning – Toyota Land Cruiser V8

Toyota Land Cruiser V8 4.5 diesel jaudas plaielināšana

Toyota Land Cruiser J200/LC200 4.5 D V8 Jaudas palielināšana!

Toyota Land Cruiser V8 4.5 diesel jaudas palielināšana
Toyota Land Cruiser 4.5D V8 +80HP +210Nm. -2.51 sec 0-100km/h.

V8 4.5L dīzeļdzinējs no Toyota čipošanas laikā mums sniedz gandarījumu par labi padarītu darbu. Šādam auto darbs gan ar dzinēju, gan programmatūru ir sarežģīts tādēļ automašīnas dinamikas izmaiņas ir jo īpaši patīkamas.
Par 2-2.5 sekundēm labāks paātrinājums 0-100km/h ir ļoti labs rādītājs automašīnai, kuras svars sasniedz 3500kg un tas tiek sasniegts tikai ar dzinēja vadības bloka pārprogrammēšanu.
Pēc čipošanas paredzamais jaudas pieaugums standarta automašīnai ir +80HP un +210Nm.

Toyota Land Cruiser V8 diesel jaudas palielināšana. +80HP +210Nm.

Toyota Land Cruiser J200, ko citreiz apzīmē ar LC200, savu platformu un dizainu dala ar Lexus LX570. 4.5L V8 dīzeļdzinēju Toyota un Lexus izmanto no 2007. gada un tas ir pazīstams ar dzinēja kodu 1VD-FTV. Dzinējs pēc savas uzbūves ir vienkāršs un ļoti izturīgs. Vienlaicīgi tas spēj piedāvāt ļoti labu jaudas pieaugumu un degvielas ekonomiju ilgtermiņā. Atkarībā no ražošanas gada un tirgus, kuram automašīna paredzēta, tā var būt un var arī nebūt aprīkota ar DPF (kvēpu filtru) Tas gan čipošanu normas robežās neiespaido, jo mēs savu darbu darām tā, lai filtrs saglabātu savu funkcionalitāti.

Jaudas pieaugums pozītīvi atsaucās arī uz degvielas ekonomiju. Jauktā režīmā vai ārpus pilsētas (nemainot braukšanas stilu un maršrutu) ir iespējams iegūt pat par 1,5-3l/100km zemāku degvielas patēriņu, kas parasti ir patīkams papildinājums uzlabotai dzinēja dinamikai.

Mēs varam nočipot gandrīz visas Toyota un Lexus automašīnas sākot ar 2005. gadu līdz pašiem jaunākajiem modeļiem. Iespējas ir ļoti plašas, sākot ar jaudas palielināšana, EGR atslēgšana un DPF (kvēpu filtra) izprogrammēšana, beidzot ar Lambda zondes neitralizēšana un daudz, daudz citu iespēju.

Katru automašīnu mēs čipojam individuāli, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku darbību un drošāku jaudas palielināšanu. Šāda pieeja vienmēr pozitīvi atsauksies uz automašīnas darbības ilgmūžību un dzinēja resursu.
Pirms čipošanas vienmēr veicam padziļinātu dzinēja un transmisijas darbības pārbaudi, lai pārliecinātos par automašīnas gatavību jaudas palielināšanai. Būtisku defektu gadījumā automašīnu nečipojam un mūsu autoservisā palīdzam klientam novērst radušās problēmas.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par savas automašīnas čipošanu zvaniet mums darba laikā – 29861891 vai arī rakstiet Facebook sociālajā tīklā. Kontakti.